У військово-морському училищі в Лівії прогримів вибух

20 января 12:26NK

Щонайменше п’ятеро людей загинули у вівторок ввечері в результаті вибуху і подальшої пожежі на території вищого військово-морського училища в місті Джанзур в західному передмісті лівійської столиці. Про це повідомив Мінохоронздоров’я країни в Тріполі, передає інформаційний портал Afrigatenews, передає УНН.

Серед загиблих — ректор академії, що перебуває у віданні Уряду національної згоди (УНЗ) Фаїза Сарраджа, бригадний генерал Ахмед Айюб, а також один з його заступників бригадний генерал Салем Абу Салах. Ще п’ять осіб отримали поранення.

Як повідомляється, потужний вибух прогримів на складі боєприпасів, розташованому безпосередньо на території вузу, після чого там спалахнула пожежа, що охопила частину кампуса. За інформацією видання, вибух прогримів незабаром після візиту в академію начальника штабу збройних сил УНЗ Мухаммеда аль-Хаддада, де він зустрівся з курсантами та офіцерами.

Вище військово-морське училище знаходиться в Джанзурі, на захід від столиці, в районі, де розташовані також місії ООН і ряд посольств іноземних держав.

В результаті серії терористичних атак в Афганістані загинули понад 20 осіб, десятки поранених.