У UDP Renewables Хмельницького оголосили про закриття угоди з катарською держкомпанією

01 июня 06:18NK

Компанія UDP Renewables, яка входить в холдинг UFuture бізнесмена Василя Хмельницького, оголосила про закриття угоди з катарською держкомпанією Nebras Power.

UDP Renewables Василя Хмельницького оголосила про закриття угоди з катарської Nebras Power з придбання контрольного пакета акцій в ряді активів української компанії. Про це йдеться в повідомленні холдингу UFuture.

Йдеться про сонячних електростанціях Скіфія-Солар-1, Скіфія-Солар-2, Фрі-Енерджі Генічеськ, Терслав і Сан Пауер Первомайськ.

Відзначається, що співпраця з Nebras Power дозволить UDP Renewables взяти новий стратегічний фокус на розвиток вітроенергетичних потужностей. Зокрема, стратегічною метою компанії є збільшення виробництва електроенергії до 700 ГВт * год в 2023 році, що забезпечить потреби 310 000 середніх домогосподарств.

Нагадаємо, що угода між UDP Renewables і катарської державної Nebras Power про інвестиції в українські сонячні електростанції було підписано під час візиту президента Володимира Зеленського в Катар.

UDP Renewables — інвестиційно-девелоперська компанія в сфері відновлювальної енергетики. Розробляє проєкти «під ключ». Входить до холдингу UFuture бізнесмена Василя Хмельницького. Міноритарним акціонером та керуючим партнером в цьому бізнесі є Сергій Євтушенко. В деяких проєктах є інші співінвестори.

Nebras Power — спільне підприємство двох державних компаній Катару. Qatar Electricity and Water Company є власником 60% в статутному капіталі, Qatar Investment Authority належить 40%. Створена в 2014 році для інвестицій в енергетику. Активи компанії оцінюються приблизно в $2 млрд. Встановлена потужність її станцій в 7 країнах — 6,3 ГВт. Тепер до них приєдналась Україна.