У Пекіні посилюють обмеження через поширення COVID-19

У столиці Китаю продовжують посилювати обмежувальні заходи для боротьби з поширенням коронавірусу, повідомляють китайські ЗМІ.

Місцева влада ухвалила рішення з четверга перевести на віддалене навчання школярів у столичному районі Чаоян. Відвідувати заняття продовжать лише учні середньої та старшої школи, які готуються до підсумкових іспитів.

Раніше у Пекіні розпорядилися провести масове тестування населення на коронавірус. Очікується, що до п'ятниці перевірять третину мешканців столиці. У деяких частинах міста, де виявили випадки COVID-19, упровадили локдауни.

У четвер у Пекіні виявили 50 нових випадків зараження коронавірусом, майже третина з цих випадків припадає на учнів.

У Національній комісії охорони здоров'я КНР повідомили, що за добу на материковій частині Китаю зафіксовано 11,2 тис. нових випадків COVID-19, більшість із них протікають безсимптомно.

Китай залишається однією з небагатьох країн, яка дотримується політики "нульової толерантності" до COVID-19. Це означає обмеження поширення вірусу через локдауни та обов'язковий карантин для тих, хто вступав у контакт із інфікованими громадянами. Ця політика була частиною підготовки до зимових Олімпійських ігор, які відбулися в Пекіні з 4 до 20 лютого 2022 року, проте влада вирішила продовжити її після закінчення Ігор.

За весь період пандемії в Китаї було виявлено близько 207 тис. випадків зараження коронавірусом та понад 4,8 тис. смертей від наслідків захворювання.

John Dou