У найгіршій в'язниці Великобританії відкрили контактний зоопарк

06 апреля 18:42NK

Для ув'язнених чоловічої в'язниці в селі Бікершоу недалеко від британського міста Віган на території виправного закладу відкрили контактний зоопарк, де вони можуть зняти стрес. Про це повідомляє The Daily Mail.

У в'язниці категорії С міститься трохи менше 600 ув'язнених. Раніше в звіті наглядового органу вона була названа однією з гірших у Великобританії, де насильство і вживання наркотиків були звичайним явищем.

Перевірка зафіксувала, що 59% ув'язнених показали позитивний результат на наркотики, у той час, як в інших в'язницях ця цифра становить максимум 20%. При цьому кожен четвертий вʼязень заявив інспекторам, що проблеми з тим, щоб дістати психотропні речовини, у них немає.

"Ця в'язниця — одна з найгірших і, можливо, одна з найгірших, що інспектори коли-небудь бачили в тюрмах такого типу", — уклала тоді інспекція.

Щоб допомогти ув'язненим перемкнутися з негативних думок і заспокоїтися, і було вирішено зробити зоопарк із кроликами, морськими свинками, щурами, хом'яками й іншими дрібними тваринами.

Як відомо, контактні зоопарки допомагають людям розслабитися. Експерти дійшли висновку, що гра з тваринами збільшує вироблення гормону окситоцину, що знижує стрес, а також зменшує рівень гормону кортизолу, що викликає стрес.

Погладжування кроликів та інших істот може сприяти емоційному благополуччю, а також розвитку відповідальності, співчуття, поваги і співчуття.

Щоб потрапити на сеанс терапії, вʼязні записуються заздалегідь.

Крім того, для них створили умови, щоб вони займалися садово-городніми роботами, вирощуючи овочі та квіти.