У Кіровоградській області ДФС вилучила контрафактне паливо на 34 млн гривень

28 марта 02:27uainfo.org

Оперативники Державної фіскальної служби в Кіровоградській області провели обшуки на території однієї з нафтобаз області в межах боротьби з постачанням неякісного пального на внутрішній ринок.

Як повідомляє офіційний сайт ДФС, правоохоронці припинили незаконне виготовлення і збут і зараз співробітники ГУ ДФС у Кіровоградській області почали процедуру досудового розслідування, інформує UAINFO.org.

Під час перевірки правоохоронці виявили понад 1100 тонн нафтопродуктів без відповідного маркування загальною вартістю в 34 млн гривень.

Під час обшуків оперативники вилучили понад 857 000 л дизельного палива, 349 000 л бензину різних марок та понад 138 000 розчинників. Документів, необхідних для виготовлення і подальшої реалізації продукції, не виявили. Дозвіл на проведення обшуків на території нафтобази та АЗС надав суд.

Збувати контрафакт планувалося через підконтрольну АЗС на території області за цінами значно нижчими від ринкових внаслідок несплати акцизних зборів.

"Продовжуємо боротьбу з «тіньовою економікою». Через існування нелегального бізнесу державний бюджет недоотримує кошти, з яких фінансуються зарплати лікарям, вчителям, субсидії, тощо. Бізнес повинен працювати на користь громадян України, зміцнювати економічну безпеку держави, а не працювати “по-чорному", – зазначив Голова ДФС Вадим Мельник.

Слідчі дії у справі проводяться спільно з представниками Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та обласного управління СБУ.