У Києві затримали головного податкового інспектора Київської області під час спроби отримання хабара в 400 тисяч гривень

28 марта 01:13uainfo.org

Співробітники Державного бюро розслідувань затримали в Києві головного ревізора-інспектора ГУ ДПС у Київській області під час спроби отримання хабаря.

Як повідомляє офіційний сайт ДБР, чиновник погрожував керівнику підприємства скласти акт ревізії з максимальними сумами штрафних санкцій, вимагаючи від підприємця 400 тисяч гривень за зменшення суми штрафу, інформує UAINFO.org.

Держбюро розслідувань повідомило чиновнику про підозру за статтею "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою" (ч. 3 ст. 368 КК України). Відповідно до положень зазначеної статті, чиновнику загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У ДБР уточнюють, що нині також ведеться перевірка інших осіб, які, можливо, були причетні до цього злочину, зокрема в керівництві Управління ГУ ДПС в Київській області.

Процесуальне керівництво досудовим слідством здійснює Київська міська прокуратура, оперативний супровід – Головне оперуправління Держбюро розслідувань.