У Києві зафіксовано один із найвищих показників забруднення повітря у світі

29 марта 10:47NK

У столиці України зафіксували один з найвищих показників забруднення повітря у світі. Згідно з рейтингом найбільш забруднених міст планети IQAir, станом на 28 березня Київ посідає 18-й рядок, тоді як вранці цього дня піднявся на п’яте місце. Найбільш “брудними” визнані Дніпровський, Дарницький і Деснянський столичні райони. Рівень забруднення там досяг позначки у понад 200 одиниць.

На верхівці рейтингу – Катманду (Непал), Колката (Індія) Дакка (Бангладеш), Пекін (Китай) та Мумбаї (Індія).

Зазначається, що серед європейських міст у першій десятці рейтингу – столиця Болгарії – Софія, італійський Мілан та македонський Скоп’є.

Київ постійно фігурує у рейтингу IQAir. Зокрема, майже рік тому столиця України очолила рейтинг через низку пожеж у лісовій місцевості у Київській та Житомирській областях.

Раніше ми повідомляли, що в Україні через скидання небезпечних речовин, недостатньо очищених стоків і засмічення річок – загрожує дефіцит питної води.

Також ми писали, що глава компанії Майкрософт Білл Гейтс планує інвестувати два мільярди доларів у порятунок клімату. Йдеться про низку стартапів та проектів, спрямованих на боротьбу із глобальними кліматичними змінами.