У Києві приберуть МАФи біля станцій метро, що перешкоджають доступу до укриттів та сховищ

У Києві МАФи біля станцій метрополітену, що перешкоджають доступу до укриттів та сховищ, перенесуть на інші локації. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва. Відповідно до протоколу засідання, ідеться про переміщення тимчасових споруд із локацій, де вони перешкоджають доступу населення до укриттів та сховищ. Підприємцям, які мають дозвільні документи і працюють у столиці, запропонують інше доступне місце для діяльності. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, сказано на сайті адміністрації.

За словами заступника голови КМДА, у період воєнного стану беззаперечним пріоритетом є безпека людей і їх безперешкодний доступ до укриттів та сховищ у разі повітряної тривоги і ризику обстрілів. Наприклад, станціями метро як укриттями користується близько 1500 осіб.

До переліку тих, що планується прибрати з евакуаційних шляхів для вільного доступу громадян до сховищ і укриттів належать тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності біля наземних входів і виходів станцій метрополітену, місцях зупинки громадського транспорту, біля захисних споруд і укриттів цивільного захисту населення.

«Усі власники тимчасових споруд повідомлені або будуть повідомлені про необхідність перенесення та причини такого рішення. У триденний термін вони повинні самостійно демонтувати і перенести торгові точки. На жаль, якщо цього не буде виконано, ми будемо змушені виконати демонтаж силами КП та транспортувати споруди на штрафмайданчик. Але ми сподіваємось на розуміння з боку підприємців та їх усвідомлення необхідності такого рішення», – сказав заступник голови КМДА.

Також ми повідомляли, що біля станції метро «Героїв Дніпра» демонтують 66 МАФів.

John Dou