У Дубаї реалізують найбільший у світі проєкт з агротуризму

У Дубаї планується реалізувати найбільший у світі проєкт з розвитку агротуризму – Agri Hub, який покликаний перетворити сільські та пустельні райони емірату на найкращу у світі сільську пам’ятку для відвідувачів.

“Сільські райони Дубая мають усі шанси стати світовим еталоном агротуризму. Agri Hub – це дуже привабливе та багате середовище, яке перетворить Дубай на найкращу у світі сільську пам’ятку для відвідувачів. Він надасть місцевим фермерам можливість продавати свою продукцію прямо з ферм, а відвідувачам – можливість придбати екологічну сільгосппродукцію і скуштувати страви з цих продуктів. Крім того, в цьому комплексі відвідувачам будуть доступні різні види розваг. Крім того, що проєкт стане новим туристичним напрямком у сільській місцевості та дикій природі Дубая, він також сприятиме зміцненню здоров’я, добробуту і підвищенню доходів місцевих жителів. Зрештою, він послужить інноваційним зразком для декарбонізованих сільських туристичних центрів майбутнього”, – сказав керівник компанії URB Бахараш Багеріан (Baharash Bagherian), пояснюючи значення цього проєкту для перетворення сільських і приміських районів Дубая на популярні пам’ятки.

Проєкт Agri Hub сприятиме розвитку зеленої економіки та створить понад 10 000 робочих місць. Відповідно до прагнення Дубая перетворити свої сільські та пустельні райони на найприємніші та найкрасивіші місця у світі, Agri Hub покликаний стати ключовим туристичним напрямком у сільській місцевості Дубая. Проєкт, який планується розмістити в пустелі Дубая, сприятиме розвитку агротуризму, пропонуючи водночас розважальні послуги та комфорт, йдеться в заяві розробника цього проєкту – дубайської архітектурної фірми URB.

Новий агротуристичний комплекс Agri Hub міститиме центр охорони природи та спадщини, центр екотуризму, інститут агротехнологій та оздоровчий центр.

Типологія цього комплексу надає відвідувачам унікальний досвід агротуризму, даючи їм відчуття перебування на природі. Agri Hub переплітається з унікальним ландшафтом, пропонуючи місця для відпочинку на відкритому повітрі, табори та будиночки. Серед екологічних особливостей проєкту – використання 100% відновлюваної енергії, 100% перероблення води, біосольове сільське господарство, зелені транзитні системи та нульова утилізація відходів на території комплексу.

John Dou