У Дніпропетровській області тривають роботи із стабілізації енергосистеми – голова ОВА

16 декабря 14:24Интерфакс-Украина

Спрогнозувати тривалість робіт із відновлення енергосистеми у Дніпропетровській області неможливо через велику кількість пошкоджень, заявив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

""Ранкові удари росіян додали нових проблем нашій енергосистемі. Енергетики роблять усе можливе, щоб її стабілізувати. Аварійно-відновлювальні роботи можуть зайняти бiльше часу, нiж ранiше. Надто багато пошкоджень. Область була повністю знеструмлена. На зараз вiдновленої потужності в мережi вистачає для мiнiмального заживлення критичної інфраструктури", - написав Резніченко в телеграм-каналі.

Він зазначив, що насамперед підключатимуть лікарні, каналізаційно-насосні станції, водопроводи та котельні, і лише потім вмикатимуть будинки.

"Робити прогнози поки що зарано", - підсумував він.

Теги: #енергетика #дніпропетровщина

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou