У Бєлгородській області виють сирени, лунають вибухи і їздять українські танки

22 мая 10:34GreenPost

У Бєлгородській області із самого ранку не припиняються масовані обстріли прикордонних сіл, знищено прикордонний пункт, вибухи чути по всій області.

«Постраждати та загинути могли десятки людей, але влада мовчить. Інфу про НП дізнаємося лише від партизанів, які розгорнули активну діяльність! Замість того, щоби розпочати евакуацію білгородців і тим самим врятувати сотні життів, їм просто заборонили виходити з дому», — повідомляють у незалежному новинному агентстві «Ноуфейк».

На території Бєлгородщини було помічено українські танки, а потім і гелікоптери.

«Військовий інформатор» опублікував відео, як український танк заїжджає на територію РФ.

«Дрон ЗСУ знімає, як невідомий танк заїжджає на територію КПП "Грайворон" у Білгородській області з боку українського кордону»,коментують на каналі.

Над самим Бєлгородом кружляють дрони, у місті ввімкнули сирени.

Зафіксовані перші потужні прильоти. Що димиться на кадрах, поки що невідомо.

У Бєлгороді ситуація загострюється, проте місцева влада мовчить.

Тим часом українська армія продовжує стягувати техніку на територію РФ. Відео опублікував «Російський добровольчий корпус» — військовий підрозділ Збройних сил України, що входить до Інтернаціонального легіону ТрО України і складається з громадян Росії.

Також повідомляється, що в цей час українські диверсанти намагаються проникнути в Грайворонський міськокруг Бєлгородської області. Вони хочуть зайти на територію Росії через село Козинка. Наразі бій триває в районі села Дронівка.

John Dou