У Бельгії пішоходам дозволили ходити проїжджою частиною

31 декабря 16:56NK

Часто через величезну кількість припаркованих у центрі машин важко пройти навіть тротуаром. А в бельгійському Брі, навпаки, вирішили дати пішоходам свободу пересування.

Тут створили єдиний простір для пішоходів та автомобілів. Це означає, що людям дозволяється використовувати всю ширину дороги для спільного користування.

Водії не повинні створювати небезпеки для пішоходів або заважати їм, а за необхідності зупинитися. Натомість останні не повинні без потреби перешкоджати руху транспорту. Звісно, аби через нововведення не спалахували конфлікти, потрібна вихованість та чемність усіх учасників дорожнього руху.

Крім того, у центрі міста тепер не можна паркуватися, крім спеціально відведених для цього зон. Це зробили аби припарковані на вузьких вуличках машини не заважали велосипедистам та не створювали небезпечні ситуації для пішоходів.

Влада сподівається тим самим скоротити кількість автомобілів у центрі міста. Адже через нові правила час у дорозі через центр сильно збільшиться. І в такий спосіб удасться знизити рівень шумового забруднення.

John Dou