ЦВК нагадує про заборону передвиборної агітації на проміжних виборах нардепів 30 та 31 жовтня

29 октября 14:14RSS feed nk.org.ua

Центральна виборча комісія (ЦВК) нагадує, що ведення передвиборної агітації напередодні дня голосування та у день голосування на проміжних виборах народних депутатів забороняється 30 та 31 жовтня 2021 року.

"Сьогодні, 29 жовтня, о 24:00 закінчується передвиборна агітація на проміжних виборах народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №184 (Херсонська область) та №197 (Черкаська область)", - повідомляє прес-служба ЦВК.

ЦВК нагадує, що згідно із законом України "Про вибори народних депутатів України", згідно з яким проводяться зазначені проміжні вибори, ведення передвиборної агітації напередодні дня голосування та у день голосування забороняється, відповідно - 30 та 31 жовтня.

Як повідомлялося, вибори в округах №184 і №197 проводяться у зв'язку з отриманням постанов Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка. Колихаєв склав із себе повноваження нардепа у зв'язку з обранням міським головою Херсона, а Скічко - у зв'язку з призначенням головою Черкаської обласної державної адміністрації.

До виборчих бюлетенів в окрузі Херсонської області буде включено 15 кандидатів, виборці округу Черкаської області визначатимуться між 25 претендентами.

1 вересня на обох округах розпочався виборчий процес. Самі вибори відбудуться 31 жовтня 2021 року. Участь у них зможуть узяти понад 290 тис. виборців. Голосування відбуватиметься на 188 виборчих дільницях у Херсонській області та на 141 виборчій дільниці в Черкаській області.

John Dou