Ці 4 ознаки свідчать про вашу несумісність з партнером

26 декабря 17:28NK

Деякі ознаки можуть говорити про те, що партнер вам не підходить.

Часто, зустрівши привабливого чоловіка, ми починаємо концентрувати увагу на тому спільному, що нас пов'язує, ігноруючи відмінності. Зараз ми перерахуємо основні ознаки, за якими пари можуть не збігатися, що сигналізують про можливу несумісність, інформує Ukr.Media.

Різний ритм життя

Ви звикли до розміреного способу життя, а ваш партнер полюбляє рух і насичене подіями життя? Довго підлаштовуватися не вдасться ані йому, ані вам, тому це цілком може призвести до розриву. Втім, не впадайте у відчай: іноді навіть корисно змінити ритм життя і спробувати щось нове разом — можливо, поступово ви знайдете компромісний варіант для обох.

Різні цілі і погляди на майбутнє

Ви хочете заміж, а він — зустрічатися у вихідні. Або ви прагнете до кар'єрного зростання, а він мріє про дауншифтінг. Можна довго сподіватися, що хтось з вас зміниться, але є ймовірність, що це ви будете перебувати у постійному очікуванні. Інший варіант — якщо вас двох влаштовує, що ви різні, і ніхто не хоче нікого змінювати, тоді все гаразд.

Різні темпераменти

Ваша сумісність під питанням, якщо вам для близькості потрібен певний настрій і тривала підготовка, а ваш партнер "завжди готовий" і діє досить наполегливо. Те ж саме стосується й частоти інтимних стосунків: якщо вам потрібен регулярний інтим, а партнер постійно шукає привід відмовитися, то це очевидна ознака майбутнього розриву.

Різне ставлення до грошей

Якщо ви не з'ясуєте на початку відносин, як ваш партнер ставиться до витрат і накопичення грошей, то вас може осягнути розчарування, коли ви зіштовхнетеся з неприйняттям з боку партнера ваших поглядів на сімейний бюджет. Пара, у якій хтось один готовий гуляти з розмахом, а другий вважає навіть виклик таксі марною витратою коштів, навряд чи має шанс на тривале і щасливе майбутнє.

John Dou