Трьох людей поранено в результаті чергових нічних обстрілів окупантів на Дніпропетровщині

06 августа 05:29Интерфакс-Украина

Трьох людей поранено внаслідок чергових нічних обстрілів окупантів на Дніпропетровщині, повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.

"Після опівночі російська армія обстріляла з "Градів" Нікопольський район, із ствольної артилерії – Криворізький. Троє городян поранено. Один із них у лікарні – 58-річний чоловік", - написав він у телеграм-каналі.

Він зазначив, що ворог ударив по житлових кварталах – люди тим часом спали.

У Нікополі 20 прильотів реактивних снарядів

У місті зруйновано 11 п'ятиповерхівок, до 40 приватних будинків, дитячий садок і будинок дитячої творчості.

Також виведено з ладу газовід, водовід та електромережу, в результаті чого кілька тисяч людей без світла. Працюють аварійні бригади.

Також ворог ударив по Криворізькому району, зокрема по Зеленодольській громаді. У Мар'янському перебито лінію електропередач. Без світла частина села.

Попередньо люди не постраждали.

В інших районах області цієї хвилини спокійно.

Теги: #обстріли #дніпропетровська_область

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

ного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou