Suzuki покращила позашляховик Jimny

На японський ринок виходить оновлений Suzuki Jimny: у такого позашляховика покращена ергономіка, а сам він став економічнішим завдяки появі системи «старт-стоп». У Японії модель, як і раніше, пропонується у двох версіях, звичайної, яка коштує від 1,5 мільйона ієн (близько 11 тисяч доларів), і Jimny Sierra з цінником 1,8 мільйона ієн (близько 13 тисяч доларів).

Система «старт-стоп» з'явилася в модифікації з механічною коробкою передач - такий Jimny глушить мотор при короткочасних зупинках, що дозволяє знизити витрату палива приблизно на 2,5 відсотка. У салоні трохи змінили конфігурацію кнопок для кращої ергономіки, проте принципових змін не відбулося. Крім усього перерахованого, у всіх комплектаціях з'явилася функція придушення прискорення, яка покликана запобігти розгону при помилковому натисканні педалі газу замість гальма.

В основі позашляховика лежить рама сходового типу з нерозрізними мостами, повним приводом, що жорстко підключається, і роздавальною коробкою з понижувальною передачею.

Гамма двигунів представлена турбомотором об'ємом 660 кубічних сантиметрів, віддача якого становить 64 кінські сили, і 1,5-літровим атмосферником потужністю 102 сили. Обидва агрегати можуть поєднуватися з п'ятиступінчастою механічною коробкою або чотиридіапазонним автоматом.

John Dou