Стало відомо, як подорожчає з 1 січня холодна вода

31 декабря 18:51NK

Нацкомісія, що регулює тарифи в сфері енергетики і комунальних послуг, затвердила зростання тарифів на холодну воду з 1 січня 2021 року. Вона подорожчає в середньому на 20% в залежності від регіону.

Подорожчання торкнеться всіх регіонів, в середньому тариф зросте на 20%, а подекуди понад 30%, як у Житомирі. У Києві, як повідомляє пресслужба «Київводоканалу», тариф на водопостачання збільшиться до 14,74 грн, за водовідведення – до 12,61 грн за «куб».

Раніше Кабінет міністрів України скасував пільговий тариф на електроенергію, встановлений на рівні 90 копійок за кВт⋅год для населення на перші 100 кВт⋅год, та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт⋅год.

Тим часом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, готується збільшити тарифи на доставку газу споживачам у середньому на 50%.

Також НКРЕКП планує збільшити тарифи на послуги розподілу природного газу на 2021 рік для 20 з 22 облгазів. Крім того, в Україні в наступному році перерахують абонентську плату за споживаний газ. Перерахунок платіжок пов’язаний з обсягами споживаного блакитного палива.