Стали відомі витрати НАБУ

28 декабря 21:08NK

У Національному антикорупційному бюро відзвітували про свої фінансові витрати на електроенергію. Про це йшлося у відповіді НАБУ на запит ЗМІ.

Згідно з нею, Антикорупційне бюро щомісяця витрачає з державної казни близько 230 тисяч гривень на послуги з електропостачання столичної центральної будівлі.

Зазначається, що постачання електроенергії відбувається відповідно до договору ТОВ «Екотехноінвест». Тож, загалом електроенергія для споживання адмінбудівлею за поточний рік сягає 3,06 млн грн (разом із ПДВ).

Зокрема, за січень-листопад за спожиту електроенергію сплатили 2,56 млн грн, зокрема за листопад – 236,2 тис. грн.

Раніше ми повідомляли, що в Україні є масові відключення електроенергії. Наприклад, станом на 22 грудня монополіст ДПЕК повідомив про відключення від струму майже 170 населених пунктів у Київській області. Без постачання сидітимуть жителі Білої Церкви, Глевахи, Борисполя, Ржищева, Чорнобиля, Сквири, Кагарлика, Боярки, Броварів та багатьох інших. Йдеться про велику кількість планових ремонтів в осінньо-зимовий період.

Також ми писали про те, що Нацкомісія з держрегулювання ринку енергетики та комунальних послуг перевірить законність відключення споживачів від електроенергії.

John Dou