Сіярто відвідає схід України у липні

07 июля 16:18NK

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відвідає схід України на запрошення глави МЗС України Дмитра Кулеби в липні.

Про це заявив він під час виступу на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбувається у Вільнюсі (Литва), повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У якості глави комітету міністрів Ради Європи на запрошення міністра Кулеби цього місяця я відвідаю Східний регіон України з тим, щоб отримати власний досвід і мати можливість діяти справедливо від імені Ради Європи”, - поінформував Сіярто.

Міністр нагадав, що Угорщина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Високопосадовець підкреслив, що Угорщина завжди буде підтримувати покращення взаємодії України з Європейським Союзом.

Як повідомляв Укрінформ, 7 липня у Литовській Республіці почалася Міжнародна конференція з питань реформ в Україні.

Конференція була започаткована в 2017 році в Лондоні як формат об’єднання зусиль партнерів та друзів України. Учасники форуму обговорюють ситуацію в країні та визначають оцінку демократичних трансформацій і реформ, які відбуваються з 2014 року. Конференція скликалася після цього в 2018 році в Копенгагені, а також у 2019 році в Торонто.

John Dou