Руслан Стефанчук показав депутатам, як буде працювати нове управління країною

01 октября 09:42RSS feed nk.org.ua

Перший віце-спікер Руслан Стефанчук презентував продукт управління країною – ProjectUA, завдяки якому Зеленський буде бачити, «кому треба зателефонувати чи відправити гнівне SMS».

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук на виїзному засіданні фракції «Слуга народу» презентував програму «стратегічних трійок», а також IT-продукт управління країною – ProjectUA. Про це повідомила прес-служба Верховної Ради.

«Завдяки їй щодня Президент України Володимир Зеленський зможе відслідковувати у відсотках: хто й що виконав або не виконав. Кожен день йому буде надходити: винен Петров, Іванов чи Сидоров, йому треба зателефонувати чи відправити гнівне SMS», – раніше розповідав Руслан Стефанчук.

«Усе, що ми напрацювали на підставі «трійок», перекладено на цифрову платформу. Відтепер кожен рівень бачитиме, яка реформа буксує, хто в цьому винен, хто не прийняв закон чи підзаконний акт. Це буде чітка, відкрита й зрозуміла система, де ніхто не сховається за іншого», – розповів Руслан Стефанчук. Як він повідомляв раніше, кожен політик матиме свій рівень доступу до цієї програми.

«У Президента буде конкретно те, що його цікавить – його програма, «виконано/не виконано». На рівні міністра, народного депутата чи директора департаменту буде інший рівень доступу. До того ж буде рейтинг міністрів. І рішення щодо міністра буде прийматися, зокрема, з урахуванням його місця в цьому рейтингу. Провалив 2-3 проекти – питання про твоє перебування на посаді стояти не повинно. Це чесно», – зазначив Руслан Стефанчук.

John Dou