Розкрито причину частих повітряних тривог ввечері: що планує РФ

10 августа 06:28GreenPost

Російські окупанти вдалися до хитрощів під час оголошеної в Україні ввечері повітряної тривоги. Як повідомив в ефірі телемарафону речник ПС Юрій Ігнат, ворог імітував пуски "Кинджалів", пише Главред.

Повітряні сили зафіксували Міг-31К у небі біля України. Після відбою тривоги в Україні окупанти повторили зліт носія "Кинджалів".

"Що відбулось? Черговий зліт МіГ-31 з аеродрому Саваслейка. Як відомо МіГ-31К є носієм аеробалістичних ракет Х-47 "Кинджал"… Коли було зафіксовано вже відбій тривоги, був повторний зліт, тож була імовірна загроза застосування ракет "Кинджал", - сказав Ігнат.

Після цього мережею почали ширитися чутки про нібито проліт ракет у напрямку Вінницької області. Ігнат зазначив, що в той момент Повітряні сили зафіксували в районі півночі України "засічку".

"Засічка" зі швидкістю 7500 (км на годину) - це характерний маркер того, що це може рухатись саме аеробалістична ракета. Такі самі "засічки" були і напередодні Дня Повітряних сил, коли ворог "привітав" нас із професійним святом таким чином. Але тоді були реальні "Кинджали", три пуски ракет і поміж них було й кілька імітаційних", - пояснив представник ПС.

Йдеться про створення окупантами хибних "міток" за допомогою засобів радіоелектронної боротьби.

Однак Ігнат підкреслив, що під час повітряної тривоги варто перебувати в укриттях.

John Dou