Робота над санкціями проти РФ має тривати, у нас досі є "прогалини" - президент Європарламенту

Робота над санкціями проти РФ має тривати доти, доки не буде "зроблено достатньо", все ще є "прогалини", заявила президент Європейського парламенту Роберта Мецола.

"Санкції - ми повинні йти далі. У нас все ще є "прогалини". Ми провели безпрецедентну роботу, ухвалили безліч пакетів, але все ще є "прогалини", якими зловживають. Ми все ще можемо рухатися далі. Санкції працюють", - сказала вона на брифінгу у Львові в суботу.

Наступні санкції проти РФ у питаннях експорту та імпорту, за словами Мецоли, мають стосуватися, зокрема, російських діамантів і членів Держдуми, наближених до президента РФ Володимира Путіна, російських компаній, які все ще присутні на європейському ринку.

"Я думаю, це питання часу - коли ми перестанемо ставити запитання: "Чи зробили ми достатньо?" - зазначила вона.

Мецола також наголосила, що "якщо ми хочемо бачити безпечну Європу, ми повинні мати безпечну Європу".

"Коли ми говоримо Україна - ЄС, ЄС - Україна, це означає, що переговори про вступ мають розпочатися якомога швидше, сподіваємося, до кінця цього року. Ми вражені прогресом України щодо виконання 7 пунктів рекомендацій Єврокомісії", - сказала вона.

Теги: #єс #санкції_рф

© 1992-2023, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

».ині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou