Ринок моніторингу врожаю зросте до 4,4 млрд. доларів США до 2025 року

За даними MarketsandMarkets, очікується, що світовий ринок моніторингу врожаю зросте з 2,2 млрд. доларів США в 2020 році до 4,4 млрд. доларів США до 2025 року при середньорічному темпі зростання 15,2%.

Згідно з звітом MarketsandMarkets про дослідження ринку, потреба у більш високих урожаях, підвищення прибутковості фермерів, безпеки харчових продуктів та відстеження стимулює зростання ринку моніторингу врожаю.

Високий попит на пристрої GPS/GNSS у програмах зі змінною швидкістю

Очікується, що в найближчому майбутньому широке поширення отримають пристрої GPS/GNSS, які використовуються для картографування полів, відбору проб ґрунту, технологій навігації, розвідки посівів, посіву зі змінною нормою, обприскування зі змінною нормою та картування врожайності.

Згідно з прогнозами, США стануть найбільшим ринком для моніторингу посівів у Північній Америці, вважають дослідники ринку, США, ймовірно, займатимуть найбільшу частку ринку у Північній Америці до 2025 року. Впровадження таких технологій, як точне наведення, технологія змінної норми (VRT), GPS, картографування врожайності, пристрої моніторингу врожаю та інтеграція нових технологій, таких як Інтернет речей, штучний інтелект, великі дані та аналітика, значно покращили сільськогосподарські операції у США, кажуть дослідники. .

В останні роки у Сполучених Штатах збільшилася швидкість впровадження технологій із змінною нормою внесення, систем GPS-наведення, моніторингу врожайності та картування врожайності. Поінформованість, що зростає, про передові методи ведення сільського господарства, інновації, присутність великих компаній і зростаюче проникнення технологій є одними з важливих факторів, що стимулюють зростання ринку моніторингу врожаю в США.

Ринок моніторингу врожаю в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

Моніторинг урожаю в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні знаходиться на початковому етапі впровадження, і очікується, що протягом прогнозованого періоду його кількість збільшуватиметься. Австралія є провідною країною в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з найбільшою часткою. Дослідники кажуть, що Китай має величезний потенціал для зростання на ринку моніторингу врожаю, оскільки країна вклала значні кошти в сільськогосподарські технології.

Більшість ферм в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні мають площу менше ніж 100 га, особливо в таких країнах, як Китай, Індія та Японія. Очікується, що проникнення технології моніторингу посівів у невеликі ферми в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні зростатиме найвищими темпами, порівняно з іншими фермами.

Реклама на сайті

Також читайте:

John Dou