Резніков обговорив із послом та військовим аташе США питання оборонної підтримки України

01 августа 18:21Интерфакс-Украина

Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч із послом США в Україні Бріджит Брінк та аташе США з питань армії та оборони Гарріком Хармоном, який прибув з візитом в Україну, та обговорив з ними питання постачання Україні американського озброєння.

"Щойно прибулий Аташе з питань армії та оборони бригадний генерал Хармон разом із послом США в Україні Бріджит Брінк провів чергову розмову з Олексієм Резніковим про підтримку самооборони України з боку США, включаючи системи HIMARS", - повідомляється в твіттері посольства США в Україні в понеділок увечері.

Раніше у понеділок Резніков повідомив, що чотири додаткові реактивні системи залпового вогню HIMARS прибули в Україну і подякував президенту США Джозефу Байдену, міністру оборони США Ллойду Остіну та американському народу за посилення української армії.

До цього на озброєнні української армії вже було поставлено 12 таких систем.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак, посилаючись на інтерв'ю голови Комітету збройних сил Палати представників Конгресу США Адама Сміта, повідомив, що США та союзники передадуть Україні до 30 РСЗВ HIMARS, а також велику кількість боєприпасів до них.

Теги: #міноборони #зброя #україна_сша

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou