Ретро-концепт Hyundai N Vision 74 готується до серійного виробництва

Представлений у 2022 році концепт Hyundai N Vision 74 – це сучасний погляд на маловідому спадщину автовиробника. Хоча він був заявлений як просте дизайнерське дослідження, ретро-стилізоване купе, нібито, отримало зелене світло для виробництва і знаходиться за кілька тижнів до свого дебюту.Південнокорейське видання Money Today повідомило, що концепт N Vision 74 рано чи пізно приєднається до каталогу Hyundai як серійний автомобіль. Hyundai не прокоментував це повідомлення але деякі з її топ-менеджерів висловилися на підтримку серійного купе, в основі якого будуть напрацювання концепту. "Моє особисте бажання – випустити цей автомобіль. Якщо ми побачимо цей автомобіль на ринку і людей, які його купуватимуть, я буду дуже щасливий", – сказав Тіль Вартенберг, віце-президент Hyundai з управління брендом N та автоспорту, в інтерв'ю виданню The Autopian у 2023 році.

Звичайно, для того, щоб прискорити запуск автомобіля у виробництво, потрібно набагато більше, ніж просто пункт у списку бажань керівника. Ринковий попит, ціна та виробнича доцільність є одними з факторів, які компанія повинні взяти до уваги, перш ніж сказати "так" новій моделі. N Vision 74 отримав позитивні відгуки від ентузіастів та журналістів з усього світу, але чи достатньо цього для його виробництва, залишається незрозумілим.

Занадто рано говорити про те, як буде розвиватися дизайн, який запозичив стилістику з концепту Pony 1974 року, розробленого Джорджетто Джуджаро (Giorgetto Giugiaro), та коли купе зробить стрибок з виставкового майданчика на підлогу шоу-руму. Видання Money Today стверджує, що Фабріціо Джуджаро, син Джорджетто Джуджаро, був призначений відповідальним за дизайн екстер'єру. Якщо інформація про серійне виробництво відповідає дійсності, то можна припустити, що багато з більш виразних стильових прийомів (включаючи вентиляційні отвори, масивне крило і величезний задній дифузор) будуть пом'якшені. Ще один момент, який висить у повітрі, – це трансмісія та двигун. Концепт має 670-сильну воднево-електричну гібридну установку, але, можливо, ще занадто рано доводити її до виробництва.

Нам не доведеться довго чекати, щоб дізнатися, чи дійсно Hyundai робить N Vision 74 реальністю. У повідомленні стверджується, що дебют купе відбудеться 27 травня 2023 року на заході під назвою "День поні" ("Pony Day"), який заплановано провести в дизайн-студії Hyundai в Сеулі, Південна Корея.

John Dou