Проста та швидка консервація: рецепт груш у маринаді

22 августа 13:56GreenPost

Грушу люблять і дорослі, і діти. У неї свій особливий аромат та солодкий, злегка в'язкий смак. У груші є багато сортів, але найпопулярніший серед них Дюшес.

Інгредієнти

  • Дезінфікована вода – 670мл.
  • Свіжі груші – 2 кг.
  • Чорний перець горошком – 8 горошин
  • Фруктовий оцет 9% – 120 мл.
  • Гвоздика – 4 бутони
  • Лавровий лист – 5 шт.
  • Цукор - 500 грам.

Приготування

Крок 1. Помийте фрукти холодною водою, а всі необхідні ємності простерилізуйте способом, який буде для вас найбільш прийнятним (над парою, окропом).

Крок 2. Наріжте груші на чотири частини, видаліть серцевину з насінням і замочіть у воді.

Крок 3. Налийте питну воду у будь-який посуд, помістіть на вогонь. Додайте цукор, фруктовий оцет і прокип'ятіть 4 хвилини. Засипте туди шматочки груші та тримайте на вогні ще хвилин 7 хвилин.

Крок 4. У банки покладіть спеції і влийте маринад в закрутку, після чого прикрийте чимось шийку для настоювання.

Крок 5 Для стерилізації банок. Приготуйте все для стерилізації. У глибоку тару на дно розстеліть маленький рушник, потім залийте теплу воду, але не холодну, інакше через різницю температур води в посуді і в банці остання лусне. Все це розмістіть на плиті, розставте всередину ємності із закрутками та простерилізуйте 11 хвилин на слабкому вогні. За допомогою рушника або прихваток дістаньте банки та закатайте кришками. Поставте банки догори дном, прикрийте теплою ковдрою та залиште на 13 годин. Охолоджені закрутки можна зберігати в холодильнику, на балконі або в льоху. Головне, щоб була вологість і температура нижче нуля.

Крок 6. Без стерилізації банок. Як тільки ви залили маринад у банки з грушами, щільно закрутіть їх кришками до характерного хлопка. Поставте їх вгору дном і закрийте ковдрою. Через добу банки можна перевертати та прибирати у комору.

John Dou