Прогульники та відмінники Ради у квітні: Тільки два нардепи взяли участь в 100% голосувань

30 апреля 15:16NK

Майже не голосували у Верховній Раді впродовж квітня 35 народних депутатів

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці громадської організації "Комітет виборців України" (КВУ) за результатами аналізу участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради в квітні.

Зокрема, не проголосували жодного разу за місяць Григорій Суркіс, Степан Івахів, Тарас Козак, Дмитро Шенцев, Вадим Рабінович.

Декілька депутатів взяли участь в символічній кількості голосувань. Йдеться про Сергія Льовочкіна (0,98% голосувань), Антона Яценка (1%), Юлію Льовочкіну (1%), Ігоря Палицю (1%), Ігоря Абрамовича (1%), Юрія Бойка (2%), Вадима Столара (3%), Рената Кузьміна (3%) та Андрія Деркача (4%).

У КВУ зазначили, що деякі зі згаданих вище депутатів були відсутні на засіданнях Ради, або ж були присутні в Раді, однак не голосували.

Натомість лише два народні депутати взяли участь в 100% голосувань: Мар’яна Безугла та Ігор Копитін.

Як розповіли у КВУ, загалом серед фракцій і груп Верховної Ради найактивніше голосували депутати "Слуги народу" та "Європейської солідарності". В середньому депутати монобільшості взяли участь в 80% голосувань за місяць, депутати "ЄС" – 79%. Дещо нижчі показники в депутатів "Голосу" (67%), групи "Довіра" (64%) та ВО "Батьківщина" (62%).

Найнижчі показники голосувань у групи "За майбутнє" (близько 50%) та фракції "Опозиційна платформа – За життя" (37%).

Всього в квітні відбулося 916 голосувань.