Продукти та напої для покращення сну

12 марта 20:14GreenPost

Добре виспатись допоможуть кілька продуктів та напоїв.

Банани перед сном

Хоча багато людей з'їдають банан на сніданок, насправді ним корисно насолоджуватися перед сном. Банани — один із найкращих продуктів для сну, оскільки вони містять велику кількість магнію, який допомагає розслабити м'язи та заспокоїти тіло. Поєднання нарізаних бананів з натуральною горіховою олією — чудовий спосіб відрегулювати кров'яний тиск, розслабити м'язи та нерви та покращити якість сну.

Поєднання нарізаних бананів з натуральною горіховою олією — чудовий спосіб відрегулювати кров'яний тиск, розслабити м'язи, нерви та покращити якість сну.

Віддавайте перевагу жирній рибі

Дослідження показують, що жирна риба сприяє найкращому сну. Люди, які їли лосося тричі на тиждень протягом кількох місяців, краще спали та функціонували вдень.

Жирна риба містить вітамін D та омега-3 жирні кислоти, які допомагають регулювати рівень серотоніну в організмі.

Перекушуйте жменькою горіхів

Горіхи, такі як волоські горіхи, мигдаль та фісташки, містять важливі мінерали, такі як магній та цинк, які необхідні для ряду функцій організму.

Хоча люди зазвичай перекушують горіхами протягом дня, варто подумати, щоб залишити їх на другу половину дня, щоб покращити свій сон. Попередні дослідження показали, що магній може зменшити запалення і рівень кортизолу, покращуючи якість сну у людей, які страждають на безсоння.

Пийте терпкий вишневий сік

Незважаючи на те, що це дивно, терпкий вишневий сік — чудовий напій, який можна скуштувати перед сном, якщо ви щосили намагаєтеся заснути або не спите вночі.

Сік містить поживні речовини, включаючи магній, фосфор та калій, а також велику кількість мелатоніну. Відомо, що сприяє сонливості, а мелатонін допомагає регулювати циркадний ритм.

John Dou