Призначення на посаду держслужби на період заміщення відсутнього держслужбовця, за яким зберігається посада: роз’яснення НАДС

Призначення на посаду держслужби на період заміщення відсутнього держслужбовця, за яким зберігається посада: роз’яснення НАДС

Керівник державної служби в державному органі або суб’єкт призначення може прийняти рішення про тимчасове заміщення посади державної служби на період заміщення тимчасово відсутнього державного службовця в установленому законом порядку.

Національне агентство України з питань державної служби підготовлено роз`яснення щодо призначення на посаду державної служби на період заміщення тимчасово відсутнього державного службовця, за яким зберігається посада. Документ з’явився на офіційному сайті НАДС.

Зокрема, керівник державної служби в державному органі або суб’єкт призначення може прийняти рішення про тимчасове заміщення посади державної служби на період заміщення тимчасово відсутнього державного службовця в установленому законом порядку (шляхом призначення за результатами конкурсу або переведення).

У разі, якщо такий державний службовець перебуває у тривалій відпустці без збереження заробітної плати або відсутній на службі з інших, у тому числі нез’ясованих, причин.

Раніше ми писали, що НАДС оприлюднило роз’яснення щодо окремих підстав припинення державної служби.

John Dou