Польща допоможе зі страхуванням перевезення нафтопродуктів в Україну

Польща погодилася задіяти у страхуванні іноземного транспорту для ввезення пального на територію України державну Корпорацію страхування експортних кредитів, яка запропонує додаткові інструменти для перестрахування ризиків для допомоги українським імпортерам нафтопродуктів.

Згідно з повідомленням Мінекономіки в середу з посиланням на першого віцепрем'єра - міністра економіки Юлію Свириденко, такої домовленості вона досягла з міністром розвитку та технологій Польщі Вальдемаром Будою.

Це дасть змогу знизити вартість пального, яка раніше збільшувався внаслідок зобов'язання перевізників отримувати додаткове страхове покриття для в'їзду в Україну, уточнює Мінекономіки.

"Також домовилися про допомогу з боку пана Вальдемара Буди щодо координації з Міністерством сільського господарства та міського розвитку в напрямі інтенсифікації фітосанітарного контролю українських сільськогосподарських товарів, які експортуються до Польщі. Це дасть змогу значно пришвидшити обробку українських вантажів, що прямують до Польщі", – наводить відомство слова Свириденко.

John Dou