Polestar готує потужний електричний родстер

Шведський виробник електромобілів Polestar оголосив про плани організувати серійне виробництво родстера на базі концептуального автомобіля O2, вперше продемонстрованого в березні цього року. Новинка вийде на ринок під назвою Polestar 6. Родстер буде оснащений жорстким дахом, що забирається.

Новинка отримає 800-вольтну архітектуру з можливістю швидкого заряджання блоку акумуляторних батарей. Повністю електрична силова установка об'єднає два мотори сумарною потужністю 650 кВт або 884 кінські сили. Крутний момент досягатиме 900 Нм. На розгін з 0 до 100 км/год потрібно 3,2 секунди, а максимальна швидкість складе 250 км/год.

У поточні плани компанії входить випуск електричних кросоверів Polestar 3 та Polestar 4, а також розкішного флагманського седана Polestar 5: виробництво цих моделей розпочнеться до 2025 року.

Щодо родстера Polestar 6, то перші покупці зможуть отримати його не раніше 2026 року. Зазначається, що ключові системи ця модель успадкує у седана Polestar 5 - зокрема, 800-вольтну архітектуру. Про орієнтовну ціну майбутнього автомобіля поки що нічого не повідомляється.

John Dou