Поглиблення партнерства з Канадою — один із найважливіших пріоритетів

27 марта 14:03NK

Наша країна зацікавлена у подальшому поглибленні партнерства з Канадою на політичному й економічному рівнях.

Про це під час онлайн-зустрічі зі спікером палати громад парламенту Канади Ентоні Ротою заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. «Верховна Рада вже ухвалила низку законопроектів щодо підтримки бізнесу зі значними інвестиціями, — повідомив він. — Паралельно на розгляді в парламенті перебувають законопроекти, які, я впевнений, будуть цікаві канадським інвесторам».

Глава українського парламенту подякував Канаді за принципову позицію та підтримку України на різних міжнародних майданчиках, зокрема, у НАТО, ОБСЄ, ООН та в якості спостерігача ПАРЄ. «Якщо ми говоримо про роботу наших міжпарламентських груп дружби, то вони ефективні. Дійсно, COVID-19 знизив їх активність, тому що в онлайн-режимі не можна зробити того, що звикли робити під час особистих зустрічей. Але я впевнений, ми зможемо повернутися до того формату, який був раніше», — сказав він.

Голова Верховної Ради відзначив допомогу Канади в питаннях національної безпеки. «В Україні вже сьомий рік іде війна. І питання, пов’язані з територіальною цілісністю, із захистом наших людей, для кожного представника влади є принциповими», — відзначив він. Дмитро Разумков висловив вдячність за фінансову допомогу, спрямовану на підтримку сектору безпеки та оборони України. «Хочу подякувати Канаді за сталу та непохитну підтримку, яку ми спостерігаємо протягом багатьох років. Для нас — це не просто слова, а конкретні дії, які ми бачимо з боку нашого надійного партнера», — сказав він.

Очільник законодавчого органу влади також подякував спікеру палати громад парламенту Канади за допомогу Україні в боротьбі з пандемією COVID-19. При цьому він висловив співчуття у зв’язку зі значним рівнем захворюваності та смертності у Канаді через коронавірусну хворобу.

Своєю чергою Ентоні Рота повідомив, що обмін досвідом між двома країнами є надзвичайно важливим, це стосується і співпраці в освітніх програмах, і в рамках інвестиційних проектів. Також він зазначив, що Канада завжди підтримувала та продовжує підтримувати територіальну цілісність та суверенітет України.

Прес-служба апарату Верховної Ради України.