Після весілля сестри. Брат Аріани Гранде заручився із бойфрендом

09 июня 19:21uainfo.org

Брат американської співачки Аріани Гранде Френкі Гранде заручився з бойфрендом в присутності друзів і сім'ї.

Після весілля Аріани Гранде пройшло трохи менше місяця, а в її родині нова визначна подія, пише People. У вівторок, її старший брат Френкі Гранде, зірка Бродвею і активіст, заручився зі своїм бойфрендом актором Хейлом Леоном. Церемонія заручин відбулася в будинку в Лос-Анджелесі в колі сім'ї та друзів. Серед гостей були мати Гранде Джоан і тітка Леона Керолайн, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

Заручини стало сюрпризом 38-річного Френкі Гранде для його 28-річного коханого. Приводом для вечірки стало запрошення на святкування тверезого способу життя, який Гранде веде вже чотири роки.

Самі ж заручини Френкі Гранде створив за допомогою віртуальної реальності.

"Це був такий прекрасний, прекрасний момент, — поділився Гранде з виданням, — Хейл був дуже здивований, і ми обидва почали плакати від радості. Я працював над тим, щоб зробити йому пропозицію у віртуальній реальності більше року, і це було абсолютно захоплююче для нас обох".

За інформацією видання, пара познайомилася в 2019 році в одному з танцювальних барів Лос-Анджелеса. Гранде назвав їх зустріч "коханням із першого танцю".

Нагадаємо, в травні 2021 року молодша сестра Френкі Гранде Аріана Гранде вийшла заміж за агента з нерухомості Далтона Гомеса на таємній вечірці. Церемонія пройшла в колі сім'ї в домі Аріани Гранде в Каліфорнії. Через пару тижнів вона підтвердила чутки, опублікувавши фото з весільної фотосесії в Instagram.