«Перейшов на бік ворога»: ДБР повідомило про підозру представнику Держрибагентства в Херсоні

Працівники ДБР заочно повідомили про підозру головному державному інспектору Державного агентства меліорації та рибного господарства України у Миколаївській області, який «перейшов на бік ворога». Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

«Під час окупації Херсону інспектор місцевого рибоохоронного патруля добровільно пішов на "службу" окупаційній владі. Зрадник отримав "підвищення" та очолив незаконно створений у Херсоні "відділ охорони навколишнього середовища та водних біоресурсів" адміністрації РФ. Зараз чоловік займається добором кадрів для новоствореного "органу" та агітує інших зрадити Україну. При цьому, колаборант допомагає окупантам користуватись водним транспортом Херсонського природоохоронного патруля та видає дозволи на рибний промисел», - розповідають у ДБР.

Інспектору повідомлено про підозру у добровільному зайнятті громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За колабораційну діяльність підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Миколаївська обласна прокуратура.

Державне бюро розслідувань наголошує та застерігає усіх чиновників та правоохоронців від співпраці з російсько-окупаційними військами. Суворе покарання за такі злочини є невідворотними.

Також ми писали, що за держзраду судитимуть колишнього співробітника СБУ.

John Dou