Пелосі: Візит на Тайвань має продемонструвати підтримку США

03 августа 06:27Интерфакс-Украина

Своїм візитом спікер Палати представників США Ненсі Пелосі хоче продемонструвати, що Сполучені Штати не відмовляться від Тайваню, повідомив телеканал CNN із посиланням на її виступ у середу.

"Сьогодні наша делегація... прибула сюди, щоб недвозначно дати зрозуміти, що ми не відмовимося від нашої прихильності до підтримки Тайваню і ми пишаємося нашою міцною дружбою", - сказала Пелосі на зустрічі з головою тайванської адміністрації Цай Інвень.

Вона додала: "Зараз, як ніколи, солідарність Америки з Тайванем має вирішальне значення, і це послання, яке ми принесли сюди сьогодні".

За внесок у розвиток відносин США з островом Цай Інвень вручила спікеру найвищу цивільну нагороду Тайваню - почесний "Орден доброзичливих хмар".

У зв'язку з цим Пелосі заявила: "Я з нетерпінням чекаю на можливість показати цю нагороду в кабінеті спікера або надіти її там, у Капітолії, як символ нашої дорогоцінної дружби".

На зустрічі з віцеспікером законодавчого відомства Тайваню Цай Цічаном Пелосі, яка відбулася раніше, декларувала прагнення Вашингтона "розширювати міжпарламентську співпрацю і діалог".

John Dou