ООН представила план боротьби з голодом. За це Маск обіцяв пожертвувати 6 мільярдів доларів

17 ноября 06:41RSS feed nk.org.ua

Всесвітня продовольча програма представила план боротьби зі світовим голодом після того, як американський мільярдер та засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск пообіцяв пожертвувати організації гроші, якщо побачить такий план.

  • 3,5 мільярда витратять на закупівлю та доставку продуктів харчування
  • 2 мільярди у вигляді готівкових та продовольчих ваучерів підуть для мешканців регіонів, де можна купити продукти на ринку та підтримати місцеву економіку
  • 700 мільйонів — на розробку та розширення програм з розподілу продовольства та ваучерів у 43 країнах
  • 400 мільйонів – на фінансування операцій Всесвітньої продовольчої програми, зокрема логістику, а також глобальний моніторинг та аналіз голоду у світі.

"Ідеальний шторм з конфліктів, кліматичні кризи, наслідків пандемії COVID-19 і зростання витрат на те, щоб дістатися до людей, які потребують допомоги, спричиняють кризу голоду. 6,6 мільярдів доларів США допоможуть запобігти голоду для 42 мільйонів людей у ​​43 країнах", — заявили в організації.

Зокрема, згідно з планом:

У жовтні голова ВПП Девід Бізлі заявив, що надбагаті люди, зокрема Ілон Маск або засновник Amazon Джефф Безос можуть допомогти впоратися зі світовим голодом, якщо пожертвують частину своїх статків. 6 мільярдів доларів, які потрібні організації — це близько 2% капіталу Маска, який станом на початок листопада перевищив 300 мільярдів доларів.

У відповідь мільярдер заявив, що готовий продати акції компанії на шість мільярдів доларів та віддати їх організації, якщо ВПП я чітко та прозоро розповість, як ці гроші допоможуть вирішити проблему продовольчої кризи, а також запитав, чому проблему не вирішили 8,4 мільярда, які організація зібрала у 2020 році.

John Dou