Оновлений пункт перетину кордону «Краківець - Корчова» відкрили для автобусів

«Цієї ночі цей автобусний термінал розпочинає роботу. Цей проєкт «Відкритий кордон», започаткований в рамках домовленостей Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі Анджея Дуди. Потім були урядові консультації та сьогодні маємо результати. Дякую усім відомствам: це колегам з Міністерства, прикордонній та митній службам, представникам Львівської ОВА та польським колегам за співпрацю», - зазначив Олександр Кубраков.

«Дякую усім службам, щоб функціональність цього пункту пропуску збільшилась. Сьогодні у тих умовах, що ми є економічний розвиток дуже важливий. Пан Прем'єр Моравецький доклав зусиль, щоб наступний пункт пропуску «Нижанковичі - Мальховичі» відкрили вже у наступному році. Хоча раніше планувалось у 2025 році. Я переконаний, що можливість відкриття згаданого пункту пропуску буде настільки ефективна, як при розширенні Краківець - Корчова», - наголосив керівник канцелярії прем'єр-міністра Республіки Польща Міхал Дворчик.

Сьогодні відкрили оновлений пункт перетину кордону «Краківець – Корчова» у межах проєкту «Відкритий кордон». Тут запрацював новий автобусний термінал для перетину кордону автобусами. Про це інформує пресслужба ЛОВА.Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков зазначив, що цей термінал розрахований на пропуск в середньому 30 автобусів у добу. Керівник канцелярії прем'єр-міністра Республіки Польща Міхал Дворчик наголосив, що спільно працюватимуть над розбудовою інших пунктів пропуску, зокрема Нижанковичі - Мальховичі. Начальник управління прикордонного контролю Юрій Лисюк зазначив, автобусний термінал дозволить оформляти усі автобуси, які рухатимуться через цей пункт пропуску до Польщі та далі у Європу. Він сучасний і зручний для людей, що подорожують та для персоналу у будь-яку пору року. Через пункт пропуску «Краківець-Корчова» проходить найбільша кількість затверджених регулярних автобусних маршрутів. Відновлення автобусного сполучення дозволить зняти навантаження з інших пунктів пропуску та мінімізує черги для пасажирів, які перетинають кордон. В умовах відсутності авіасполучення швидкий та комфортний перетин пунктів пропуску громадянами є важливою складовою проєкту «Відкритий кордон.Нагадаємо, роботи над збільшенням пропускної спроможності безпосередньо пункту «Краківець - Корчова» стартували в червні. Уже збільшили кількість смуг для вантажівок з 4-ти до 10-ти, створили додаткові павільйони для митного та паспортного контролю. Як наслідок, тільки за перший місяць роботи середньодобова кількість вантажівок, які виїхали з України, зросла на 51%.

John Dou