Новий телевізор Huawei отримає сенсорний екран і аудіосистему Devialet

29 марта 17:36NK

З серпня 2019 року Huawei збільшила свою присутність на ринку розумних телевізорів з лінійкою Huawei Smart Screen, яка володіє сучасним дизайном і безліччю нових функцій. Джерело повідомило, що Huawei готує до випуску новий розумний телевізор з 65-дюймовим дисплеєм. Також була опублікована фотографія упаковки, яка підтверджує, що в телевізорі встановлено 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Пристрій має габарити 1640x190x1005 мм.

Джерело додає, що цей телевізор буде мати підтримку частоти оновлення зображення 120 Гц і запропонує користувачам максимально якісну аудіосистему Devialet, а його ціна складе близько 1500 доларів.

Крім того, незабаром очікується 85-дюймова версія пристрою, яка буде мати додаткові функції і можливості в порівнянні з раніше випущеними телевізорами компанії. Очікується, що новий Huawei Smart Screen буде підтримувати сенсорне управління і отримає власну технологію поліпшення колірної гами Huawei. Що стосується французької аудіокомпанії Devialet, то вона раніше працювала з Huawei над розумною колонкою Huawei Sound X.