Норвегія передасть Україні 10 мостів для відновлення проїзду в постраждалих від бойових дій областях

14 декабря 17:42Интерфакс-Украина

Норвезьке управління державних доріг направить "Укравтодору" гуманітарну допомогу у вигляді 10 мостів, повідомило Держагентство автодоріг України.

Як повідомили в "Укравтодорі", ці мости будуть встановлені замість зруйнованих під час російського повномасштабного вторгнення.

Ідеться про тимчасові мостові конструкції типу acrow/bailey, які підходять для пересування важких транспортних засобів. Ці конструкції дадуть змогу не лише з'єднати населені пункти, а й забезпечать довезення гуманітарних вантажів, проїзд швидких ремонтних бригад, евакуацію населення.

"Мости, загальна вартість яких становить 30 млн норвезьких крон ($2,86 млн - ІФ-У), фінансуються з гуманітарного бюджету Міністерства закордонних справ. В Україну їх прибуття очікується в січні", - зазначено в повідомленні "Укравтодору".

Мостові перепарви 13 грудня вирушили зі складу дорожньої адміністрації у Бьоркелангені.

Теги: #мости #норвегія

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou