Нью-Йорк втратив статус міста з найбільшою кількістю мільярдерів

08 апреля 14:45NK

За даними рейтингу Forbes, за минулий рік в Нью-Йорку з’явилося всього сім нових мільярдерів. Він поступився статусом міста з найбільшою кількістю мільярдерів китайському Пекіну.

Нью-Йорк втратив статус міста з найбільшою кількістю мільярдерів, поступившись китайському Пекіну. Про це йдеться в оновленому рейтингу Forbes.

За рік в Пекіні з’явилося 33 нових мільярдери, тоді як в Нью-Йорку всього сім. Столиця КНР піднялася в рейтингу з 4-го на 1-е місце.

Найбагатшим новим мільярдером Пекіна став 34-річний Ван Нін, чий успішний іграшковий бізнес якого Pop Mart вийшов на біржу в Гонконгу в грудні 2020 року. Статус найбагатшого бізнесмена Пекіна залишив за собою засновник материнської компанії TikTok (ByteDance) Чжан Імін. Попри проблеми TikTok з американською і індійською владою за рік він подвоїв свій капітал до $35,6 млрд.

У китайській столиці нині проживає 100 мільярдерів, у Нью-Йорку — 99. Сукупні статки пекінських мільярдерів Forbes оцінив в $484,3 млрд.

Завдяки стійкості Китаю до пандемії, в чотирьох великих китайських містах — Пекіні, Шанхаї, Шеньчжені і Ханчжоу з’явилося 96 нових мільярдерів. В інших шести містах з топ-10 за рік з’явилося 53 нових мільярдери.

Відзначається, що попри значне зростання кількості мільярдерів в КНР Сполучені Штати все ще випереджають Китай за цим фактором. У новому списку Forbes до США належать 724 мільярдери проти 698 з КНР.