Nexus Robotics отримує грант у розмірі 2,6 млн. доларів США

Компанія Nexus Robotics Inc. отримала грант у розмірі 2,6 млн. доларів США від компанії Sustainable Development Technology Canada (SDTC). Гроші підуть на розробку нових роботів для прополювання.

Використовуючи комбінацію шарнірних маніпуляторів, штучного інтелекту та передових алгоритмів для видалення бур'янів та лікування хворих рослин, самоврядні роботи Nexus Robotics прагнуть підвищити врожайність.

Скорочення застосування гербіцидів та фунгіцидів на 50%

За даними Nexus Robotics, у вимірних показниках один робот Nexus може допомогти скоротити застосування гербіцидів та фунгіцидів на 50% і дозволяє більш ефективно використовувати ручну працю, замінивши до п'яти осіб при виконанні завдань, пов'язаних із прополюванням.

Друге покоління польових роботів Nexus Robotics

В даний час компанія запускає друге покоління польових роботів Nexus Robotics на канадських полях влітку, і всі вони будуть переміщені до Каліфорнії наприкінці цього року, щоб забезпечити постійне вдосконалення програмного забезпечення ШІ, що забезпечує роботу машин порівняно із зимовими місяцями.

Nexus Robotics візьме участь та продемонструє свого робота на з'їзді FIRA-USA 2022 року у Фресно, Каліфорнія, з 18 по 20 жовтня 2022 року.

John Dou