Названо причини розвитку хвороб серця

21 августа 14:31GreenPost

Захворювання серцево-судинної системи належать до хвороб способу життя, як і цукровий діабет та деякі інші хвороби.

Нездоровий спосіб життя – вживання алкоголю, куріння, неправильне харчування та ожиріння, відсутність фізичної активності, недосипання, перевтома, хронічні стреси – призводять до зростання захворювань.

Іншими факторами, що сприяють розвитку серцевих захворювань, є вікові зміни в організмі, вроджені та спадкові фактори, а також низка інших хвороб, що провокують серцево-судинні патології.

Тяжельников додав, що захворювання серцево-судинної системи стоять на першому місці у світі з причин розвитку тяжких ускладнень та високої смертності. Найбільш поширеними хворобами цього плану є артеріальна гіпертонія, що характеризується хронічним підвищенням артеріального тиску і супроводжується підвищеним ризиком інсульту. Також це ішемічна хвороба серця – порушення кровопостачання серцевого м’яза та серцевого ритму, що веде до інфарктів.

Поширені й такі діагнози як кардіоміопатія (зміна серцевого м’яза нез’ясованої етіології, вади серця) деформації у будові органу та серцева недостатність (порушення здатності органу перекачувати кров).

John Dou