Нацкорпус прийшов під КМДА з вимогою до Кличка розповісти правду про "мости смерті"

09 апреля 09:09ЛІГА.Блоги

60% мостів у столиці знаходяться у критичному стані, але КМДА до цього здається не має діла

Відверто кажучи, раніше ніколи не стежив пильно за діями Національного корпусу, адже не є їхнім прихильником. Однак останнім часом вони дуже активізувалися у боротьбі з корупцією у київській владі. Сьогодні біля КМДА провели чергову акцію під гаслом #МостиСмерті.

Активісти показували пересічним киянам фото споруд та конкретних місць, де вони руйнуються. Також вони розповіли, що у Києві налічується 163 мостів, шляхопроводів та надземних пішохідних переходів, 99 з яких - аварійні!

Ви тільки вдумайтеся, 60% мостів у столиці знаходяться у критичному стані. Виходить, щодня мільйони киян ризикують життям! Це при тому, що гроші на їх ремонт щорічно виділяються. У 2021 році з бюджету міста Київавтодору на ремонт дорожньої мережі виділили 1,69 млрд гривен. І навіть цю суму керівництво розподіляє неадекватно або ж взагалі використовує гроші не за призначенням.

Куди ж діваються кошти Нацкорпус пропонує спитатися у мера столиці Віталія Кличка та його двох заступників - Олександра Густєлєва та Миколи Поворозника.

Загалом, протестувальники вимагали від Кличка звільнити цих двох “товаріщей”, негайно розробити план дій з реконструкції та капремонту мостів смерті та надати фінансовий звіт за 7 років. Адже вони наполягають, що кияни повинні знати, куди йшли гроші, як витрачалися, і чому за цей час нічого не зроблено!