«Нафтогаз» поскаржився в АМКУ на нечесну конкуренцію

29 апреля 19:03NK

В Антимонопольний комітет поскаржилася газопостачальна компанія «Нафтогаз України» на нечесну економічну конкуренцію на роздрібному ринку постачання “блакитного палива” побутовим споживачам.

Як розповіли у компанії, ТОВ «Регіональна Газова Компанія» використала електронний сервіс під брендом «104» (офіційний канал комунікації операторів ГРМ із клієнтами) для реклами споживачам “блакитного палива” із заохоченням ставати клієнтами постачальників торгової марки «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

Зазначається, що споживачі, які вирішили змінити постачальників після відкриття газового ринку, відкривши свої персональні кабінети на сайті «104.ua» одержують автоматичні повідомлення: «Повертайтеся до ТВІЙ ГАЗЗБУТ». У компанії вважають, що формулювання побудоване так, що ніби клієнти можуть вирішувати питання з приводу газу виключно через один персональний кабінет на «104.ua». Також у повідомленні є активне посилання (кнопка «Приєднатися»), що миттєво направляє споживача на ресурс, де є можливість приєднання до газопостачальника бренду «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

Нагадаємо, раніше сьогодні уряд звільнив з посади голови правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва, призначивши замість нього Юрія Вітренка.

Раніше ми повідомляли, що керівництво “Нафтогазу України” заявляє, що минулого року компанія отримала 19 млрд гривень чистого збитку. Наголошують, що отримали перший збиток із 2014 року через економічну кризу, пов’язану з коронавірусною пандемією, падіння цін на природний газ та боргову кризу. Вказано також про створення резервів по боргах на 42 млрд 600 млн грн.