"Нафтогаз" із початку відкриття ринку газу для населення залучив майже 500 тис. нових клієнтів

21 января 16:25NK

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" із початку відкриття у серпні 2020 року ринку природного газу для побутових споживачів збільшило кількість клієнтів із 250 тис. до 737 тис. домогосподарств.

Згідно з повідомленням компанії у Facebook, на сьогодні, 20 січня, з урахуванням клієнтів, які обслуговуються як постачальник "останньої надії" (350 тис.), послугами "Нафтогазу" користуються вже 9% українських домогосподарств.

"Ми продовжуємо щодня отримувати до 10 тис. заявок від нових клієнтів. Тому ми активно розвиваємо можливості для підключення. Для нас важливо, щоб процес подачі заявки був максимально простим", - зазначив голова ГПК "Нафтогаз" Максим Рабінович.

ГПК "Нафтогаз" є підрозділом однойменної групи. До сфери діяльності ГПК на сьогодні входять постачання газу та електроенергії побутовим споживачам та бізнесу.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.