На Рівненщині живе родина-рекордсмен – батьки виховують 19 дітей

02 мая 08:42NK

На Рівненщині у селі Глинне Рокитнівського району проживає багатодітна родина Ковалевичів. Це сім’я-рекордсмен за кількістю дітей. Їх аж 19: старшій дитині 27 років, а наймолодшому Назару – менше 2.

Світлана Ковалевич – мама цієї великої родини, вона у 45 років вкотре народила дитину і стала рекордсменкою. Малюк з’явився на світ у 2019 році, в день народження свого батька Петра. Тато був присутній на пологах. Вага хлопчика становила – 3900кг, а зріст – 62 см. Пологи у Світлани були природні, як і всі попередні.

Світлана зізнавалася, що виносити малюка в 45 років сильно відрізняється від вагітності в 18 років.

“Звичайно, виносити першу дитину в 18 років і 19-го в 44 роки (я народила Назара за кілька днів до 45-річчя) – дві великі різниці. Мені вже важко, я швидше втомлююся”, – зазначила багатодітна мама.

Всього у Світлани та Петра 19 дітей. Найстаршого вона народила в 18 років, зараз йому вже 27. Як зізналася Світлана Ковалевич, вони з чоловіком намагаються шанувати заповіді Божі. Вони обидва виховувалися в багатодітних сім’ях.

Ми з чоловіком намагаємося виконувати заповідь Божу. І я, і Петро, виросли у великих сім’ях. У моїй родині нас було вісім, а у матері чоловіка – 15 дітей. У кожного з нас тепер велика рідня. Виходить, що зараз у матері мого чоловіка вже 98 онуків. До речі, у чотирьох наших старших дітей вже теж є діти. Тому, у мене не тільки 19 дітей, а вже і 13 онуків,

– розповіла Ковалевич.

Вона зазначила, що у дітей немає ревнощів або заздрості один до одного. Вони з нетерпінням чекали появи в будинку ще одного малюка. Старші дівчатка допомагають мамі по господарству, оскільки в сім’ї є і корови, і свині, і кури. Сім’я живе коштом свого господарства.

Як зізнається Світлана Ковалевич, вони з чоловіком не виключають появи на світ і 20-ї дитини.