На Буковині відправляли чоловіків за кордон за 6 тисяч доларів: розкрито чергову схему

Офіс Генпрокурора повідомляє, що на Буковині перекрито канал незаконного переправлення чоловіків за кордон, а організатору повідомлено про підозру.

«Житель Чернівців, будучи відповідальним за підбір, працевлаштування та оформлення водіїв на підприємство свого батька, за його відсутності, підробляв трудові договори з чоловіками призовного віку, що давало їм право безперешкодно виїхати за кордон. Свої послуги він оцінив у 6 000 доларів США з особи. За такою схемою за кордон було переправлено більше 10 чоловіків – громадян України призовного віку», - розповідають у прокуратурі за даними слідства.

Наразі у підприємця, з яким були укладені фіктивні трудові договори на здійснення транспортних перевезень за кордон, вилучено шість автомобілів орієнтовною вартістю близько 3 млн грн. Вирішується питання щодо їхнього арешту.

Джерело фото: gp.gov.ua

За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру у підробленні документів та незаконному переправленні осіб через держкордон (ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 332 КК України).

Раніше «Судово-юридична газета» писала про те, що розкрито схему за якою відправляли до Словаччини чоловіків за 13,5 тис. доларів.

А ще, ДБР затримало мешканця Одещини, який під виглядом тероборонівця незаконно переправляв призовників за кордон.

John Dou