На базі «Енергоатому» створили кризовий штаб для реагування у разі надзвичайної ситуації на ЗАЕС

17 августа 17:02GreenPost

На базі держпідприємства «Енергоатом» створили кризовий штаб, куди увійшли представники різних міністерств, структур та відомств. Їх можуть залучити у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із захопленою Запорізькою АЕС.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, пише "Громадське"

«Ми створили кризовий штаб на базі "Енергоатому". Є відповідні процедури того, як він функціонує. До цього штабу залучене широке коло міністерств, відомств, установ, там відбувається повна координація. Він працює 24/7 і в режимі онлайн, ми моніторимо ситуацію навколо ЗАЕС», — сказав міністр.

Так, 17 серпня до Запорізької області приїхав глава МВС України Денис Монастирський. Він розповів, що до штабу увійшли всі сили рятувальників, поліцейських та представників місцевої влади, які будуть реагувати відповідно до загрози.

Сам Монастирський приїхав, щоб оцінити ситуацію, перевірити сили та засоби для реагування на можливі ситуації щодо ЗАЕС.

Він розповів, що зараз вже розроблені плани та сценарії щодо можливої потреби порятунку людей, їх активізували та перевірили.

John Dou