Мінекономіки підрахувало дохід від малої приватизації

30 декабря 08:54NK

Доходи держави від реалізації об’єктів малої приватизації на 15 грудня становили 2,5 мільярда гривень. Про це під час підсумкової пресконференції повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко, інформує пресслужба Мінекономіки.

Як зазначив Ігор Петрашко, за планом на 2020 рік передбачалося, що мала приватизація принесе країні невеликий прибуток – всього в 400 млн грн. Наприклад, рік тому в бюджет держави від продажу об’єктів малої приватизації надійшло 549,7 млн ​​грн. Але в підсумку вдалося вторгувати 2,5 млрд грн.

«Конкретний приклад успішної приватизації – продаж готелю” Дніпро “, рекорд продажів якої становить 1,11 млрд грн», – зазначив міністр. Крім того, приватизація спиртових заводів принесла понад 1 млрд грн. Вже продано 18 спиртових активів.

За словами Ігоря Петрашка, всього проведено 419 успішних аукціонів оголошеною вартістю понад 809 млн грн. Зростання ціни на аукціонах становить 307 відсотків.

Нагадаємо, мала приватизація вже принесла Україні 3 млрд гривень.

Також раніше ми написали про те, що велика приватизація триває. І вже в грудні Фонд держмайна провів два аукціони з приватизації двох спиртзаводів.