"Матеріали надав бренд". Vogue Україна прокоментував скандал із публікацією фотосету з росіянкою Сніжаною Георгієвою

09 сентября 21:17uainfo.org

Видання Vogue Україна офіційно прокоментувало публікацію фотосету, обличчям якого стала російська бізнесвумен і власниця бізнесу в окупованому Росією Криму Сніжана Георгієва.

Український Vogue потрапив в скандал з публікацією на сайті фотосету зі Сніжаною Георгієвою, власницею винного заводу і ресторанів в окупованому Росією Криму. Це лукбук українського бренду L.A.B by Ternovskaya, обличчям якого стала Георгієва, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

Vogue Україна прокоментував публікацію, пояснивши, що це був лукбук українського бренду, опублікований в рамках підтримки українських дизайнерів, а матеріали для публікації були надані представниками бренду.

"Український бренд L.A.B by Ternovskaya був учасником Ukrainian Fashion Week в 2021 році і продається у великих локальних рітейлерів. В рамках нашої підтримки українських дизайнерів, останню колекцію бренду було опубліковано на сайті vogue.ua в спеціальному розділі Покази, де дизайнери можуть представити офіційні лукбуки своїх колекцій. Всі матеріали надали представники бренду".

У публікації на сайті не зазначено ім'я героїні лукбука. Про те, що вона стала обличчям фотосету, Сніжана Георгієва повідомила на своїй сторінці в Instagram, написавши, що "Її давно не було в українському глянці".

Примітно, що лукбук колекції осінь-зима '2021 був знятий в окупованому Росією Криму в виноробному господарстві, що належить Георгієвій, розташованому в околицях Балаклави. Геолокаціяя зйомки зазначена у публікації на сторінці бренда в Instagram.

Нагадаємо, український бренд L.A.B by Ternovskaya був заснований кримчанка, сестрами Ольгою і Анастасією Терновськими.

У серпні сайт Elle.ua також використав фото з лукбука L.A.B by Ternovskaya з Георгієвою для статті про вересневий гардероб.

John Dou